• USD 27.3
  • EUR 30.7
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Заступник Грицака також впав у немилість НАБУ

Реклама на dsnews.ua
Перший заступник голови Служби безпеки Павло Демчина заявляє, що НАБУ підготувало йому повідомлення про підозру, і називає це злочином

Про це він повідомив у своїй заяві, яка опублікувала у Facebook прес-секретар спецслужби Олену Гітлянську, передає "ДС".

Згідно з документами, Демчина звернувся з повідомленням про злочин до генпрокурору Юрію Луценку та його заступнику, керівнику Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назару Холодницкому.

Відзначається, що 7 вересня детектив НАБУ Сергій Яндюк склав повідомлення про підозру у незаконному збагаченні Демчины і в той же день направив документ на погодження до САП.

"Як мені стало відомо від моїх адвокатів, текст підозри ґрунтується виключно на внесені в нього завідомо недостовірних даних щодо мого спільного проживання з громадянкою В. в період з 2010 по кінець 2016 і вигадок детективів про можливу наявність у мене і Ст. спільного майна", - говорить заступник голови СБУ.

Демчина стверджує, що з 2012 року між ним та Ольгою Воловчук відсутні сімейні стосунки, вони не ведуть спільне господарство і не мають спільного побуту.

Заступник Грицака каже, що слідчі не вжили заходів для встановлення його місця проживання, зокрема, не допитали сусідів.

    Реклама на dsnews.ua