• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Замах на Шефіра: Венедіктова назвала дві версії слідства

У справі про замах на першого помічника президента Сергія Шефіра будуть проведені щонайменше три експертизи, а слідство зараз розглядає дві версії

Реклама на dsnews.ua

Про це заявила генеральний прокурор Ірина Венедіктова в ефірі "ТСН", передає "ДС".

За її словами, слідство розглядає дві робочі версії: діяльність Шефіра як державного діяча і спроба дестабілізації в країні. Зараз закінчують першочергові оперативно-розшукові дії.

"Ми не можемо робити якісь висновки, навіть призначати експертизи, поки ми не систематизуємо інформацію і не проаналізуємо її. Але зараз вже зрозуміло, виходячи з тих знайдених 20 гільз, проведених допитів потерпілих і свідка, ми вже знаємо, що потрібно буде призначити принаймні три експертизи. Це трасологічна, балістична і судово-медична експертизи. До 8 ранку у нас буде більше інформації", — сказала Венедіктова.

За її словами, Сергію Шефіру та його водієві Олександру Іваньку присвоєно статус потерпілих.

"Для всіх дуже важливо зрозуміти, що це було. Коли я придумала на місце, де була припаркована машина, перше, на що я звернула увагу — як це відбувалося. Ми чули різні версії про імітацію, залякування і т.д. Ні – це не імітація і не залякування, коли автоматною чергою прорізається авто", — переконана генпрокурор.

Венедіктова підкреслює, що мова йде саме про замах на вбивство.

"Кваліфікація може змінюватися. Після результатів сьогоднішньої наради ми створимо окрему групу з представниками різних правоохоронних органів, і якщо буде потреба для зміни кваліфікації — вона відбудеться", — додала генпрокурор.

Нагадаємо, Сергій Шефір, коментуючи обстріл свого автомобіля, заявив, що мета замаху полягала в залякуванні вищого ешелону влади.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua