• USD 28.1
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Заступник голови ОПУ Татаров подає на Ситника до суду

Реклама на dsnews.ua

Заступник голови Офісу президента Олег Татаров подає судовий позов проти директора НАБУ Артема Ситника про захист честі, гідності і ділової репутації. Йдеться про вчорашню заяву Ситника, наче Татаров причетний до корупційних схем із забудовами. Татаров вимагає від голови НАБУ надати докази або спростувати свої слова

Про це Татаров повідомив у своєму Telegram-каналі, передає «ДС»

«Вимагаю від Ситника негайно спростувати недостовірну інформацію або публічно продемонструвати суспільству докази моєї причетності до протиправної діяльності. Я наполягаю також на незалежній міжнародній або вітчизняній експертизі будь-яких електронних, відео або аудіо даних, нібито з моєю участю в незаконній діяльності і ще раз підкреслюю, що нікому не вдасться через фальсифікацію кримінальних справ вплинути на мої переконання і позицію на ввіреній мені ділянці роботи.»

Заяву голови НАБУ Татаров повʼязує зі своєю системною роботою по зміцненню незалежності в правоохоронних органах.

Нагадаємо, вчора Артем Ситник в інтерв’ю «Суспільне.Новини» заявив, що НАБУ має в розпорядженні переписку заступника голови Офісу президента Олега Татарова з іншими фігурантами справи екснардепа і забудовника Максима Микитася.

"Пан Татаров (на той момент — ред.) працював (юристом — ред.) в "Укрбуді", там де був Микитась, вони дали хабар одному із керівників експертної установи за те, що буде експертиза, яка дасть можливість цю справу фактично похоронити", — розповів Ситник.

Директор НАБУ додав, що Татаров "фактично разом із Микитасем давав хабаря". 

    Реклама на dsnews.ua