• USD 28.3
  • EUR 33.2
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Замість створення ТСК по "вагнерівцях" у ВР займуться русифікацією освіти, - В'ятрович

Реклама на dsnews.ua

Постанови щодо створення ТСК по "вагнерівцях" немає в порядку денному сесійного тижня, проте є три законопроєкти, які мають на меті русифікувати освіту

Про це сказав народний депутат фракції "Європейська Солідарність" Володимир В’ятрович на акції під Верховною Радою з вимогою створити ТСК по "вагнерівцях", передає "ДС" із посиланням на Еспресо.

"Намагаються на догоду Кремлю просунути ті питання, які потрібні Путінові. Влітку ми були свідками того, як намагалися внести зміни в закони про освіту і про мову, повернувши русифікацію в Україні", – нагадав В‘ятрович.

Він зауважив, що ці питання знову намагаються "протягнути" через парламент.

"Питання створення Тимчасової слідчої комісії щодо зради і "зливу" інформації про так званих "вагнерівців", принаймні поки що, немає в порядку денному. Натомість у порядку денному є цілих три законопроєкти, які повертають російську мову у вищу освіту", – наголосив В’ятрович.

Він зазначив, що влада Зеленського намагається реалізувати кремлівський сценарій в Україні.

"Це людина, яка дозволяла реалізовувати в Україні абсолютно російські сценарії, кремлівські сценарії. Це людина, яка стала маріонеткою Кремля і це може призвести до перемоги Кремля в Україні. Ми з вами стали свідками того, як, починаючи з 2014 року, українці зупинили російську агресію, ми збудували потужну українську армію, зараз цю потужну українську армію атакує не тільки Кремль, зараз українських вояків вбивають не тільки російські найманці, зараз українська влада по суті зв’язала українських солдатів по рукам і ногам і не дає їм захищати українські землі", – зауважив депутат.

Нагадаємо, раніше депутат від "ЄС" Олексій Гончаренко сказав, що операцію із затримання в Білорусі найманців російської ПВК Вагнера, що воювали на Донбасі, готували спецслужби України, однак інформацію про неї "злив" "кріт" із оточення президента Володимира Зеленського.

    Реклама на dsnews.ua