• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Замовне вбивство заступника голови СБУ: кілька фактів і ніяких висновків

Реклама на dsnews.ua

1. Головний підозрюваний Дмитро Нескоромний — людина Богдана. Я далекий від того, щоб думати, що Богдан на щось впливає чи може робити якісь революції, але в високих кабінетах є інші точки зору на роль Богдана у світовій революції. За будь-яких обставин, це затримання робить боляче в тому числі і Богдану.

2. Нескоромний пройшов всі щаблі в службі і не може не розуміти, що самому провертати таку справу, підставляючи самого себе — стрьомно. Поки для мене повна загадка, навіщо він особисто(!) віз гроші ймовірному виконавцю ймовірного вбивства. Між іншим, фото грошей нам поки не показали, хоча це завжди показують в першу чергу (тут може бути і казус виконавця – ну ступила прес-служба, почекаємо).

3. Чесно кажучи, поки незрозумілий мотив. Поки є натяки на те, що справа в грошових потоках, які від Нескоромного перейшли до нинішнього керівника главку внутрішньої безпеки Андрія Наумова. Але якщо це і є мотив, то тоді виникає питання доброчесності всього СБУ.

4. Чомусь здається, що після затримання буде пару зливів інформації в пресі, а потім довгі місяці мовчання. Так як було з прослушкою в кабінеті Гончарука, як було з затриманням того чоловіка, який писав брата Єрмака і т.д. Одним словом, гучна справа без продовження.

    Реклама на dsnews.ua