• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Записи Лероса. Як Тищенко і Комарницький у лазні обговорювали підкуп журналістів (ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua

Позафракційний народний депутат Гео Лерос оприлюднив другу частину записів розмов, як він стверджує, нардепа фракції "Слуга народи" Миколи Тищенка і бізнесмена Дениса Комарницького, якого називають "смотрящим за Києвом"

Співрозмовники обговорюють можливий напад на Лероса, а також обшуки у Комарницького у справі про розкрадання коштів на будівництві Подільсько-Воскресенського моста.

За словами Лероса, це друга частина записів, які вела СБУ. Вони зроблені у лазні, де перебував Комарницький під час обшуків у нього. 

Зокрема один зі співрозмовників (за словами Лероса, саме Комарницький) обговорює з нібито Тищенком те, як можна покарати нардепа – "відкрутити вухо", чи "організувати, що приймуть на хабарі", "обійняти десь у ресторані, щоб він червоний став", "пристебнути наручниками і пробігти десятку", "облити зеленкою" чи лайном. Він також пропонує знімати все це на камеру і каже, що за це передбачений лише штраф у 17 тисяч гривень, який він готовий заплатити.

Також голоси (вже з третьою особою, ймовірно, журналістом пропагандистського видання "Вєсті") обговорюють те, що Комарницький має дати інтерв’ю щодо обшуків.

Також нібито Комарницький і Тищенко кажуть, що треба також написати про конфлікт з одного боку мера Києва Віталія Кличка і з іншого – "Столара, Вавриша, Богдана, братів Горових" і ще "туди засунути групами Лероса і Дубінського", а також "партнера Олександра Ткаченка по "1+1" Олександра Третьякова".

У кінці розмови ймовірно Комарницький також цікавиться, чи "не можна зарядити акуратно" журналіста Дениса Бігуса.  

Як писала "ДС", 2 жовтня Лерос оприлюднив шматки записів розмов, які, за його твердженням, вказують на те, що президент Володимир Зеленський і голова його офісу Андрій Єрмак за посередництвом Тищенка покривають корупційні дії Дениса Комарницького у Києві.

Тищенко назвав записи, оприлюднені Леросом щодо його контактів з Комарницьким, "погано зробленим фейком".

    Реклама на dsnews.ua