• USD 27.9
  • EUR 33.6
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Засідання Ради: доповідь секретаря РНБО і ТСК по "Укрзалізниці"

Реклама на dsnews.ua

Верховна Рада на пленарному засіданні 27 січня у першому читанні розгляне законопроєкт "Про судоустрій і статус суддів" у звʼязку з прийняттям закону України "Про розвідку", а також займеться станом "Укрзалізниці"

Про це свідчить порядок денний сьогоднішнього засідання, інформує "ДС".

Для доповіді щодо закону про розвідку у Раду завітає секретар РНБО Олексій Данілов.

На порядку денному винесено також проєкти щодо захисту боржників при врегулюванні простроченої заборгованості, про самоврядування медичних професій в Україні та щодо удосконалення процедури виборів керівника закладу вищої освіти.

Окрім цього парламент має намір утворити Тимчасову слідчу комісію Верховної Ради з питань перевірки та оцінки стану акціонерного товариства "Українська залізниця".

У повторному першому читанні нардепи розглянуть документ щодо вдосконалення діяльності Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів. Це питання значилося у порядку денному попереднього засідання.

Рада також має намір визначитись щодо скасування трудової книжки.

Для включення до порядку денного та прийняття рішення запропонований проєкт постанови про Національний план вакцинації населення України проти Covid-19.

У другій половині дня народні обранці працюватимуть у комітетах, фракціях і групах.

Нагадаємо, на засіданні 26 січня Верховна Рада підтримала в другому читанні й в цілому президентський законопроєкт №3612 про народовладдя через український референдум.

    Реклама на dsnews.ua