• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Завдяки інтернету наркотики стали доступні для дітей, як ніколи раніше, — параюристка

Через розвиток інформаційних технологій дітям у школі дуже просто придбати наркотичні речовини

Реклама на dsnews.ua

Про це Світлана Макогон, параюристка Всеукраїнського обʼєднання наркозалежних жінок "ВОНА" розповіла на конференції "Наркотична й алкогольна залежність: безпека суспільства, захист неповнолітніх, психічне здоровʼя".

Макогон розповіла, що сама раніше була наркозалежною, але подолала залежність три роки тому.

"У мене двоє дітей-підлітків. Дочка мені сама розповідала, що у певний час до школи підʼїжджала автівка і всі охочі могли купити амфетамін. Дочка тоді навчалися у восьмому класі і багато її однокласників на перерві вибігали до автомобіля наркоторговців. Зараз з розвитком технологій немає проблем придбати наркотики — вони є доступними, як ніколи раніше", — сказала вона.

Макогон додала, що їй відомо, що у компанії, яка курить "спайси", курить "траву" восьмирічна дитина.

"Він краде у батьків гроші і прокурює з друзями — така сьогоднішня реальність", — зазначила параюристка

Вона підкреслила, що на сучасній "наркосцені" широко представлені "солі" та "спайси", які викликають залежність дуже швидко. Крім того, внаслідок їхнього вживання людина стає недієздатною.

Параюристка також додала, що для профілактики наркозалежності серед дітей необхідно організувати доступну та ефективну психологічну допомогу. Вона зазначила, що часто причиною проблем з наркотиками серед дітей є несприятливі умови у їхніх сімʼях, коли батьки фактично не виконують покладені на них функції.

    Реклама на dsnews.ua