• USD 36.6
  • EUR 40
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

Завершити у стислий термін: Данілов стурбований створенням тероборони

Секретар Ради національної безпеки і оборони (РНБО) Олексій Данілов вважає, що створення територіальної оборони на тлі загрози російського вторгнення потрібно завершити у стислий термін

Олексій Данілов
Олексій Данілов / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні РНБО, передає "ДС".

Повідомляється, що він провів міжвідомчу нараду щодо виконання вимог закону про основи національного спротиву, який набирає чинності з 1 січня 2022 року.

"В умовах ескалації гібридної агресії РФ, загострення ситуації навколо наших кордонів цей закон є одним з фундаментальних запобіжників, механізмом реалізації концепції всеосяжної оборони нашої держави", — заявив він.

За його словами, треба в максимально стислі терміни завершити процес формування командування сил територіальної оборони ЗСУ, регіональних органів військового управління, бригад і батальйонів сил територіальної оборони з урахуванням рівня загроз в кожному регіоні України.

"Всі рішення необхідно приймати з точки зору національних інтересів", — підкреслив Данілов, зазначивши доцільність перегляду підходу до розміщення і комплектації підрозділів територіальної оборони.

Нагадаємо, раніше командувач ООС Олександр Павлюк заявив, що Російська Федерація розглядає варіант із оточенням та ліквідацією українського угруповання військ на Донбасі.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua