• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

"Збройний прорив у РФ": українські прикордонники відповіли на заяву ФСБ

Реклама на dsnews.ua

Підрозділи Державної прикордонної служби України не фіксували жодних пострілів в районі Бєлгородської та Воронезької областей Росії, про які раніше заявила ФСБ РФ 

Про це повідомив речник ДПСУ Андрій Демченко, передає "ДС" з посиланням на УНІАН.

"З появою у ЗМІ повідомлень з посиланням на прикордонну службу ФСБ РФ про подію, яка начебто мала місце на кордоні з Україною, ми негайно почали перевірку. Водночас близько 11:00 надійшло офіційне повідомлення від суміжної сторони про те, що начебто подія мала місце на кордоні з Україною, і вони зазначають, що це відбулось близько опівночі за московським часом", — сказав він.

За словами Демченка, прикордонні наряди ДПСУ не фіксували жодних пострілів біля кордону з Росією, а російська сторона до цього не інформувала українську про жодні нестандартні ситуації на спільній ділянці кордону.

"На даний час додатково перевіряється всі ділянки місцевості, в тому числі той напрямок, про який говорить російська сторона", — додав речник.

Також він наголосив, що про це співробітники ДПСУ поінформували взаємодіючі органи.

"Скоріше за все, сьогодні відбудеться прикордонно-представницька зустріч для того, щоб росіяни могли повідомити всі обставини, про які вони зазначали у листі", — підсумував речник ДПСУ.

    Реклама на dsnews.ua