• USD 36.6
  • EUR 37.3
  • GBP 44.2
Спецпроєкти

Зеленський амбітно порівняв "Південмаш" із проєктами Ілона Маска

Реклама на dsnews.ua

Президент Володимир Зеленський заявив, що мріє зробити Дніпропетровщину "космічним серцем і мозком Європи"

Про це він розповів під час виступу на презентації Стратегії розвитку Дніпропетровської області, передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

"Моя мрія — аби Дніпропетровська земля стала космічним мозком і серцем не просто України, а всієї Європи. Ми захоплюємось дуже часто Ілоном Маском (власник компанії SpaceX, — "ДС"), аплодуємо його проєктам та чомусь забуваємо, що у нас є "Південмаш", є неймовірні спеціалісти, які мають унікальні знання й унікальний досвід. Держава завжди буде їх підтримувати та розкриє цей потенціал максимально", — пообіцяв Зеленський.

На думку президента, Дніпропетровська область "є дійсно унікальною, має велике майбутнє у дуже багатьох, абсолютно різних сферах". За його словами, потенціал області — це не тільки місто Дніпро, але й інші міста: Кривий Ріг, Кам'янське, Нікополь, Павлоград тощо.

"Сильні сторони регіону — це, у першу чергу, гірничо-видобувна промисловість, металургія, енергетика, харчова та аграрна сфери. Перспективними для розвитку є екологічна сфера та інфраструктурні проєкти. І мова не лише про міжнародний аеропорт "Дніпро", куди б мені дуже хотілося прилетіти вже наступного візиту", — зазначив глава держави.

Як писала "ДС", під час візиту Володимир Зеленський також пообіцяв, що аеропорт у Дніпрі почнуть будувати до кінця вересня.

    Реклама на dsnews.ua