• USD 26.3
  • EUR 30.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Зеленський анонсував "тарифне" засідання РНБО

На найближчому засіданні Ради нацбезпеки і оборони розглянуть питання тарифів на електроенергію

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це 28 липня під час форуму "Україна 30. Децентралізація" повідомив президент Володимир Зеленський, інформує "ДС".

"Я вважаю, що ми повинні зробити все, щоб ціни на електроенергію не підіймались для людей. Це питання дуже серйозне і незабаром ми проінформуємо суспільство. Я просив винести це питання на засідання РНБО на цьому тижні, щоб люди зрозуміли, що з 1 серпня "сюрпризів" для суспільства не буде", — сказав Зеленський.

"Ми повинні зробити, щоб збільшення цін не було. Моє відношення до цього дуже просте — сьогодні 1,68 грн за КВт-год. Я вважаю, що у нас є низка населення, які не можуть собі дозволити платити навіть 1,68 грн. І тому РНБО також буде розглядати це питання і розглядати можливість зменшення цін на електроенергію для окремих верств населення", — висловився президент.

Разом з тим він підкреслив, що уряд має намір зберегти фіксовану ціну електроенергії для населення в розмірі 1,68 грн/кВт-год ще на місяць — до 1 вересня 2021 року. до речі, таке рішення внесено до порядку денного засідання уряду 28 липня.

Як писала "ДС", Зеленський назвав фейком інформацію про підвищення тарифів на електроенергію для населення з 1 серпня.

Нагадаємо, Міненерго планує з 1 серпня ввести диференційовані тарифи у залежності від обсягу споживання. Глава Міненерго Герман Галущенко пояснив, що диференціація запроваджується "з метою встановлення лояльних тарифів для уразливих груп (категорій) населення".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua