• USD 26.6
  • EUR 31
  • GBP 36.1
Спецпроєкти

Зеленський чекає, що Меркель привезе з Москви "гарантії енергобезпеки" для України

Президент Володимир Зеленський очікує, що канцлер Німеччини Ангела Меркель після зустрічі в Росії з главою Кремля Володимиром Путіним отримає гарантії енергетичної безпеки для України

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський / Скріншот
Реклама на dsnews.ua

Про це Зеленський заявив в інтерв'ю журналістам видань з країн "Нормандської четвірки" і США — Washington Post, Liberation, Funke Media, "Новое время" і "Новая газета", передає "ДС" з посиланням на сайт глави держави.

"Я надзвичайно прагматичний в своїх поглядах і можу реалістично оцінювати свої очікування. Йдеться насамперед про реальні результати. Я не очікую, що канцлер приїде з подарунками до Києва. Цього вона не робила навіть в минулі роки", — зазначив Зеленський.

Однак, президент України розраховує на те, що Путін і Меркель досягнуть певної згоди щодо енергобезпеки. Лідер країни сподівається, що Росія погодиться на поставки мінімальних обсягів газу, який буде транспортуватися з України в ЄС.

"Я сподіваюся, що Ангела Меркель і Володимир Путін досягнуть певної згоди, з якою вона прибуде до Києва. Це можуть бути гарантії для України", — додав президент.

Нагадаємо, в цьому ж інтерв'ю Зеленський заявив, що Ангела Меркель у відносинах з Росією просуває дуже делікатний шлях балансування.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua