• USD 28
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Зеленський через опитування намагається просунути ідею, на яку ніколи не погодиться Рада, - нардеп

Реклама на dsnews.ua

Через так зване опитування, яке анонсував президент Володимир Зеленський на 25 жовтня, Банкова намагається просунути ідею, на яку ніколи не погодиться парламент

Про це заявив народний депутат фракції "Європейська солідарність" Олексій Гончаренко, інформує "ДС".

"Зеленський задумав референдум? Буквально щойно Зеленський ошелешив новою "креативною" ідеєю: в день виборів провести ще й всенародне опитування з "5 важливих питань". Яких, наразі не повідомляють, від чого ситуація стає ще гіршою", — написав Гончаренко у себе в Telegram.

З цього приводу нардеп також поставив главі державі свої пʼять запитань:

― Що це взагалі таке?

― Хто це все придумав? 

― З якою метою?

― Ви розумієте, що це незаконно? 

― Що ви зібралися цим "референдумом" легалізовувати? 

"Імітація "народовладдя" і "референдумів" ― не дарма улюблена тема Кремля і того ж Медведчука. Справжню "думку народу" ніхто питати не буде. Таким чином просто намагаються просунути ідею, на яку ніколи не погодиться парламент. Легалізація бойовиків? Вступ України в ОДКБ? Довічне президентство Зеленського? Там може бути все що завгодно, тому що це питання ніяк не регулюється наразі, але видимість народної підтримки буде забезпечена", — резюмував Гончаренко.

Разом з тим пропагандистське видання "Страна.ua" із посиланням на свої джерела повідомило, що Зеленський з приводу кожного з пʼяти своїх "важливих запитань" має намір зняти окремий мікроролик. Ці ролики зʼявляться вже найближчим часом.

Як писала "ДС", сьогодні, 13 жовтня, президент Володимир Зеленський анонсував проведення опитування 25 жовтня — у день голосування на місцевих виборах. У рамках опитування українцям поставлять пʼять питань, однак їхній зміст наразі невідомий.

    Реклама на dsnews.ua