• USD 36.6
  • EUR 39.4
  • GBP 46
Спецпроєкти

"Зеленський робить все можливе, щоб "вирішити "справу про хабар нардепа" Слуги народу ", — Лерос

Реклама на dsnews.ua

Президент Володимир Зеленський покриває нардепа "Слуги народу" Олександра Юрченка, чий помічник днями був затриманий за хабар у 13 тис. Доларів США

Про це йдеться в повідомленні народного депутата Гео Лерос в Facebook, передає "ДС".

"Два дні тому НАБУ затримало на хабарі помічника депутата Олександра Юрченка, який взяв перші 13 тис. З 20 тис. Доларів, які призначалися нардепу Юрченко за законопроект, пов'язаний з побутовими відходами", — написав Лерос.

За його словами, НАБУ "вело" нардепа не один місяць, назбирав достатньо доказів, але "генпрокурор Венедиктова не здає свого нардепа і блокує по ньому санкцію".

Крім того, Лерос повідомляє, що президенту Зеленському "стало відомо про це в той же день, але в його команді хабарників ловити не можна, тому він зараз робить все можливе, щоб" вирішити "цю справу".

Шановні журналісти, запитайте будь ласка у Зеленського чому він покриває хабарника від Слуги Народу!Два дні тому НАБУ...

Gepostet von Geo Leros am Samstag, 12. September 2020

Нагадаємо, нардеп Гео Лерос заявив, що президент України Володимир Зеленський дав правоохоронним органам вказівку позбавити його волі на протязі місяця.

    Реклама на dsnews.ua