• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Зеленський дійсно ніколи не вимагав звільнити Ситника, — Верещук

Реклама на dsnews.ua

Народний депутат від "Слуги народу" Ірина Верещук підтвердила, що президент Володимир Зеленський ніколи не вимагав звільнити директора НАБУ Артема Ситника

Про це вона заявила в ефірі телеканалу НАШ, передає "ДС".

"Я жодного разу не бачила, аби президент вимагав звільнити Ситника. Це правда", — сказала Верещук.

На її думку, Зеленський боїться гніву Заходу.

"Я думаю, тут є певний вплив наших партнерів, наших союзників. Я так розумію, що не без того, що посли G7 теж, які отримали запевнення від президента Зеленського, цього очікували. Але не йдеться про прізвища, йдеться про правила, які ми повинні встановити для себе", — вважає парламентарій.

Ситника в грудні 2019 року внесли до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення. Ситник потрапив до реєстру через незадекларований відпочинок у Рівненській області.

Рівненський апеляційний суд наклав на Артема Ситника штраф у розмірі 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 3400 грн. Ситник подав апеляцію на рішення українського суду про штраф до ЄСПЛ.

У серпні 2020 року Конституційний суд визнав неконституційним указ президента України про призначення у 2015 році Артема Ситника директором Національного антикорупційного бюро.

    Реклама на dsnews.ua