• USD 26.7
  • EUR 31.4
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Зеленський домовився з Байденом координувати зусилля для звільнення в'язнів Кремля, — Кулеба

Під час візиту до США президент Володимир Зеленський передав список громадян України, яких незаконно утримують в окупованих Криму та Донбасі, а також на території Російської Федерації, та домовився консолідувати зусилля з американськими партнерами

Дмитро Кулеба
Дмитро Кулеба
Реклама на dsnews.ua

Про це глава МЗС Дмитро Кулеба розповів в інтервʼю виданню "РБК-Україна", передає "ДС".

"Росія все нахабніше підриває сучасну архітектуру глобальної безпеки, створює реальні загрози демократичному розвитку цивілізованого світу і гарантуванню основоположних прав людини. У Москві грубо ігнорують виконання норм міжнародного гуманітарного права та своїх обовʼязків як держави-окупанта.

Між Україною та США є абсолютне розуміння необхідності подальшої спільної роботи, щоб притягнути Росію до відповідальності за системні порушення прав людини на тимчасово окупованих територіях нашої держави, домагатися звільнення політичних вʼязнів і заручників, які утримуються на цих територіях або в Росії.

Ми домовилися консолідувати наші зусилля, і всіляко вітатимемо допомогу США щодо звільнення незаконно утримуваних Росією українців", — повідомив міністр.

Нагадаємо, 1 вересня президент Володимир Зеленський передав американському колезі Джо Байдену список українців, які потрапили в полон на Донбасі в результаті бойових дій, а також були заарештовані на окупованих територіях Донбасу та Криму й засуджені.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua