• USD 40.4
  • EUR 43.2
  • GBP 51.1
Спецпроєкти

Зеленський повинен запобігти конституційному перевороту Ситника, — нардеп

Народний депутат фракції "Слуга народу" Олександр Дубинський звернувся до президента Володимиру Зеленському з проханням вжити заходів щодо Артема Ситника, призначення якого на посаду директора НАБУ було визнано неконституційним

Призначення на посаду директора НАБУ Артема Ситника визнано неконституційним
Призначення на посаду директора НАБУ Артема Ситника визнано неконституційним / УНІАН
Реклама на dsnews.ua

Одіозний нардеп упевнений, що в ситуацію повинен втрутитися особисто президент, інформує "ДС".

Дубінський зазначив, що Артем Ситник "присвоїв посаду директора Національного антикорупційного бюро та незаконно обіймає її, користуючись службовим кабінетом, транспортом і отримуючи зарплату".

"Все це відбувається після того, як Ситник в судовому порядку було визнано винним у корупційному злочині … а також після того, як 51 депутат звернувся до Конституційного суду України, і той визнав неконституційним Указ президента про призначення Артема Ситника директором НАБУ", — написав він у себе в Telegram.

Дубинський переконаний, що тепер в ситуацію повинен втрутитися глава держави. Він безпосередньо звернувся з відповідним проханням до Володимира Зеленського. Крім того, нардеп зробив звернення на главу депутатської фракції "Слуга народу" Давида Арахамію, щоб той скликав засідання фракції, і "вона прийняла політичну заяву про неможливість здійснення конституційного перевороту Ситником".

Як писала "ДС", 28 серпня КСУ опублікував рішення про неконституційність призначення Ситника директором НАБУ. Своєю чергою у Нацбюро заявили, що "факт визнання неконституційним указу президента про призначення на посаду не припиняє повноважень" Ситника і не означає його звільнення.

    Реклама на dsnews.ua