• USD 28.1
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Зеленський доручив списати податкові борги українців

Реклама на dsnews.ua

Президент Володимир Зеленський підписав закон про внесення змін до державного бюджету, які передбачає податкові стимули для українців на період карантину

Про це йдеться в повідомленні пресслужби глави держави, передає "ДС".

Документ передбачає низку податкових стимулів для громадян, малого та середнього бізнесу на період можливого оголошення карантину. Зокрема, списується податковий борг платників податків у разі, якщо сукупний розмір боргу платника по всіх податках і зборах не перевищує 3060 грн.

Платники єдиного податку першої групи звільняються від сплати цього податку за грудень 2020 року та січень — травень 2021 року.

Також до 29 грудня 2021 року відстрочено погашення податкового боргу платників податків — фізичних осіб, в тому числі самозайнятих осіб, який в загальній сумі не перевищує 6800 грн.

Ці податкові стимули допоможуть бізнесу не накопичити податкові борги, якщо доведеться призупинити діяльність. У комплексі з іншими законопроектами це дозволить підприємцям підготуватися до можливого локдауну і пройти його без серйозних втрат.

Крім того, президент підписав закон про внесення змін до Держбюджету-2020.

Документ розширює перелік напрямів, за якими можуть використовуватися кошти Фонду по боротьбі з наслідками епідемії коронавірусу. Зокрема, цими засобами може фінансуватися: одноразова матеріальна допомога громадянам у разі посилення карантину; матеріальна допомога бізнесу для збереження робочих місць; одноразова компенсація бізнесу для сплати ЄСВ за найманих працівників.

Як повідомляла "ДС", Володимир Зеленський підписав закон, який передбачає виплату компенсації 8 тис. грн.

    Реклама на dsnews.ua