• USD 27.9
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Зеленський їде в Париж з настроєм на перемогу, - Кулеба

Реклама на dsnews.ua
Президент України Володимир Зеленський повністю готовий до предстощей зустрічі в Парижі, на якій буде відстоювати українську порядку дня

Про це у Facebook написав віце-прем'єр-міністр України з питань європейської і євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба, передає "ДС".

"Я не знаю сценарії, які обговорював і затвердив РНБО, так як не є його членом. Але я точно знаю, що президент Володимир Зеленський їде в Париж з реальним бажанням перемоги і абсолютно українським порядком денним", - зазначив він..

На думку Кулеби, сам факт нормандської зустрічі - це досягнення.

"Український президент їде туди захищати український інтерес. Він обіцяв людям світ. Він бореться за нього. І з того, що я бачив і знаю, що він бореться за мир на українських умовах. Тому зараз Зеленського і всю нашу делегацію варто підтримати", - додав Кулеба.

"У понеділок буде спроба зробити крок у бік повернення (Донбасу і Криму. - ред.). Перед Зеленським буде сидіти Путін - машина, в якій немає опозиції, громадської думки і цінності людського життя, і яку дратує сам факт нашого існування. Дуже складно витримувати такий діалог. Але наскільки я знаю, Зеленський готується витримати його і нав'язати свій.

Зараз всім важко. Ми можемо мати різні думки щодо розвитку країни, але зараз я б все це відклав убік. Переживемо понеділок, тоді подивимося", - резюмував віце-прем'єр-міністр.

    Реклама на dsnews.ua