• USD 28.2
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

Зеленський: Головне — перемир'я на Донбасі, а радники "нормандської четвірки" зберуться ще

Реклама на dsnews.ua

Політичні радники глав держав "нормандської четвірки» не обговорили всі питання на зустрічі 11 вересня в Берліні і не поставили в них точки, тому буде ще одна зустріч для продовження підготовки зустрічі лідерів в Нормандському форматі

Про це президент України Володимир Зеленський заявив на брифінгу в суботу, 12 вересня, в Одесі, передає "ДС" з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Перше — була зустріч, це дуже важливо. Це означає, що тривають зустрічі в Нормандському форматі. І якщо зустрічаються радники, значить, буде плануватися зустріч лідерів в Нормандському форматі. Радники не обговорили всі питання і не поставили крапку в багатьох питаннях, тому буде ще одна зустріч радників", — сказав Зеленський.

Президент підкреслив, що найголовніше рішення, яке є після зустрічі в Берліні, — це продовження і дотримання режиму тиші на Донбасі.

"Чи задоволені ми на сто відсотків? Ні. Чи була бойова втрата, так. Але якщо ми йдемо до виконання Мінських угод, йдемо до миру на сході України, то перше і головне питання — це дотримання режиму тиші. Це означає, що наші хлопці не будуть гинути", — сказав він.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський 12 вересня вирушив з робочою поїздкою в Одеську область.

    Реклама на dsnews.ua