• USD 27.3
  • EUR 30.9
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Зеленський хоче карати за контрабанду 20 роками в'язниці

Президент Володимир Зеленський виступає за введення покарання у вигляді 20 років позбавлення волі за контрабанду

Олексій Данилов
Олексій Данилов / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це секретар РНБО Олексій Данилов заявив в коментарі програмі "Свобода слова Савіка Шустера" в п'ятницю, 15 жовтня, передає "ДС".

"Президент наполягає, що на законодавчому рівні слід вирішити питання, коли люди за ці злочини (контрабанду — "ДС") повинні відправлятися у в'язницю. Сьогодні у нас занадто ліберальне законодавство ... Президент сьогодні (на засіданні РНБО — "ДС") дав доручення, яким чином на законодавчому рівні зробити так, щоб ці люди відправлялися в тюрму. Більш того, він говорить — 20 років треба за це давати. Я це підтримую", — сказав він.

Данилов також анонсував, що "певні особи втратять свої посади" в рамках боротьби з контрабандою.

"Це настільки складна спадщина, система побудована. Це такий спрут, з яким вкрай складно боротися. Вони всі один одного знають, вони там роками. І коли ми взяли когось за хвіст, це як гідра — у неї виростає новий хвіст", — розповів секретар РНБО про складність боротьби з контрабандою.

Як повідомляла "ДС", 15 квітня Рада національної безпеки і оборони ввів санкції щодо 12 фізичних та юридичних осіб, які причетні до контрабанди. У липні РНБО вніс до списку українських контрабандистів ще три людини.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua