• USD 26.3
  • EUR 30.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Зеленський хоче побудувати на Донбасі кілька аеропортів

План трансформації України включає в себе будівництво кількох аеропортів в Донецькій і Луганській областях, а також вирішення питання збитковості шахт

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив президент Володимир Зеленський на брифінгу у Львівській області, передає "ДС" з посиланням на пресслужбу глави держави.

"План трансформації інституцій та економіки України – це фундаментальний проект. Над ним ще потрібно буде попрацювати. Це про те, як нам залучити багато грошей у найголовніші галузі нашої держави, щоб зростав ВВП та інвестиції", — зазначив він.

Зеленський підкреслив, що для зростання економіки важливим є і питання безпеки, і додав, що окремою важливою складовою трансформації України питання Донбасу.

"Справді, багато інвесторів переймаються тим, що у нас на сході країни війна. І їм потрібно показувати, що держава розвивається. Тому будується інфраструктура на Донбасі. І щоб люди на тимчасово окупованих територіях бачили різницю", — сказав президент.

За словами глави держави, на Донбасі заплановано побудувати ще два аеропорти, які будуть тимчасовою альтернативою аеропортам в окупованих Донецьку і Луганську. Крім того, вже знайдений майданчик для аеропорту, який забезпечить авіасполучення з Маріуполем, адже в самому місті будувати аеродром не можна через питання безпеки.

Крім того, за словами Володимира Зеленського, складна ситуація з шахтами Донбасу.

"Зрозуміло, що вони збиткові, але тут питання людей. Потрібно або дати їм альтернативу, або модернізувати ці шахти. Є така проблема й у Львівській області. Ми над цим працюємо", — сказав він.

В контексті Донбасу президент також наголосив на важливості питання інформаційної безпеки.

"Ми обговорюємо сьогодні з країнами Європейського Союзу, щоб на базі українського каналу зробити міжнародний канал, який буде за кордоном говорити про реальну ситуацію в Україні. Це боротьба проти російської дезінформації", — повідомив Зеленський.

Як повідомляла "ДС", президент Володимир Зеленський заявив, що фракція "Слуга народу" працює над деталізацією плану трансформації України.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua