• USD 26.7
  • EUR 31.4
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

Зеленський хоче трансформувати Україну за $277 млрд без чіткого плану, — Никифоров

План трансформації України президента Володимира Зеленського, який був представлений під час його візиту до США, представляє собою близько 100 проектів на загальну суму $277 млрд

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив прессекретар президента Сергій Никифоров в ефірі телеканалу "Україна 24", передає "ДС".

"План трансформації — це умовна назва. Президент сказав, що понад 80 проєктів зі спільною метою — трансформація України за 5-10 років. Його насправді не існує як єдиного документа, це пакет проєктів, здається, їх 88, але можу помилятися. Скажімо так, до 100 різних проєктів у різних галузях на загальну суму 277 млрд доларів. Коли прийшла відповідь від Офісу президента, що копії немає — її насправді немає єдиної, такого єдиного документа, який би називався планом трансформації. Це умовна назва", — сказав Нікіфоров.

Спікер президента зазначив, що цей план не представляє ніякого секрету.

"Хіба це таємниця? Я вже бачив деякі статті щодо цього плану трансформації. Не думаю, що це таємниця і ми щось приховуємо, є переліки, десь публікували, не скажу зараз де. Але таке було. Це не секрет, думаю, ми його оформимо і покажемо, це все буде. Окремі ЗМІ вже публікували частини цього плану", — сказав Нікіфоров.

Як повідомляла "ДС", посол України в США Оксана Маркарова заявила, що план трансформації України, який президент Володимир Зеленський запропонував президенту США Джо Байдену під час візиту, стосується економічної трансформації.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua