• USD 27
  • EUR 31.8
  • GBP 37.2
Спецпроєкти

Зеленський хоче платити викладачам свого "університету майбутнього" $4 тисячі з держбюджету

Президент Володимир Зеленський хоче, щоб для найкращих викладачів Президентського університету майбутнього зарплата стартувала від 4 тисяч "або доларів або євро"

Реклама на dsnews.ua

Про це розповів міністр освіти та науки України Сергій Шкарлет в інтерв’ю Радіо Свобода, передає "ДС".

За словами міністра, перед тим як точно озвучувати майбутні зарплати викладачів вишу, потрібно розробити концепцію його роботи.

Проте Шкарлет додав, що у розмові із Зеленським президент назвав суму в 4 тисячі, які потрібно забезпечити хоча б для провідних фахівців цього навчального закладу.

"Дайте спочатку концепцію напишемо. Тому що вже одне речення було озвучене про зарплату. Але коли з президентом говорили, то він сказав, що ми хоча б для найкращих маємо виконати ту зарплату в ті 4 тисячі, хоча б стартувати з цього. Але це будуть кращі, які спроможні…

4 тисячі. Або доларів, або євро. Принаймні, такі розмови були", — сказав Шкарлет.

Нагадаємо, виступаючи на форумі "Україна.30.Освіта" 31 травня президент Зеленський розповів, що в Україні зʼявиться новий заклад вищої освіти – Президентський університет, діяльність якого буде присвячена сучасним технологіям. Він також підписав відповідний указ №217/2021 "Питання проєкту "Президентський університет".

За словами міністра Шкарлета, будівництво Президентського університету обійдеться державному бюджету в 7,2 млд грн.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua