• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Зеленський хоче допомогти фермерам і пропонує розширити програму "Доступні кредити"

Реклама на dsnews.ua

Президент України Володимир Зеленський запропонував розширити програму "Доступні кредити 5-7-9%". Він хоче поширити дію програми на фермерів, які постраждали від посухи

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Офісу президента України, передає "ДС".

Глава держави розповів, що доручив Міністерству розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства підготувати програму підтримки постраждалих від посухи фермерів.

"Крім програми "5-7-9%", буде виділена частина в цій програмі для фермерів. Перш за все для тих, які постраждали від посухи в Україні", — додав він.

Крім того, Зеленський доручив профільним міністерствам розробити програми зрошення полів, а уряду — залагодити питання страхування врожаю.

"Всі скаржаться, що довгі роки — посуха, фермери втрачають урожай. Так, це природа, це клімат, але держава не може відповідати, що це тільки природа і клімат", — підкреслив президент.

Нагадаємо, що програма "Доступні кредити", розпочата ще взимку, орієнтована на бізнес з річним доходом до 50 млн грн і (кредит під 5% річних за умови найму двох нових працівників або 7% без такої умови) і річним доходом від 50 до 100 млн грн (9% річних з можливістю зменшення ставки за створення робочих місць).

    Реклама на dsnews.ua