• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Зеленський і груди Клітіної: Ексчиновниця розкрила пікантні деталі роботи в МІУ

Реклама на dsnews.ua

Глава Мінінфраструктури України Владислав Криклій дуже переживав за зовнішній вигляд свого колишнього заступника Олександри Клітіної під час її зустрічей з президентом Володимиром Зеленським

Про це Клітіна розповіла "Апостроф TV", передає "ДС".

"У Зеленського на інтерв'ю я фактично презентувала залізничну реформу, повинна була за це відповідати. А коли я вже прийшла на посаду, він (Криклій. - "ДС") говорить: "Вибач, але ти не будеш за УЗ відповідати, ти — жінка, залізничники тебе не сприймуть", - згадала Клітіна.

"Я такого вже натерпілася! Переживають, що я декольте одягну до Зеленського. Це єдине, що їх турбує. Мені багато зауважень робив міністр Криклій. Він переживав, що у мене якесь занадто відкрите плаття, то в мене якась майка не така, то ще щось йому не подобалося", - обурилася колишня чиновниця.

Що стосується колишнього глави ОПУ Андрія Богдана, то він, за словами Клітіної, дозволив собі насміхатися над нею прямо під час співбесіди в кабінеті президента України.

"Одне запитання Богдана на співбесіді чого варте. Він розуміє, що людина, мабуть, на співбесіді у президента хвилюється. Я намагалася їм пояснити, що таке лібералізація ринку і як УЗ треба розділити на кілька компаній. І тут він мені каже, що я — як провідниця в поїзді. Як я повинна почуватися? У мене вийде їм пояснити після цього?" - розповіла ексзаступник глави МІУ.

"Вони вважають це нормальним. І мене дуже лякає, що у нас цей сексизм вже витікає в медіапростір. І ніхто ніяк не реагує. Це в суспільстві дуже поганий знак. Тому що я вважаю, що сексизм - це фашизм. Це дискримінація іншої людини за статтю. Тобто я крутий, у мене є щось у штанях. І що, що ти крутий? Це дає щось для твого успіху в політичній кар'єрі? Я вважаю, що ні", - поділилася своїми роздумами вона.

Як повідомляла "ДС", 30 червня колишня заступник глави Мінінфраструктури Олександра Клітіна опублікувала ролик, в якому заявила про створення своєї партії. На записі вона постала перед глядачами в купальнику з випнутими грудьми. Пізніше вона зізналася, що її груди несправжні, вона зробила мамопластику, тому що у неї з юності не було грудей.

    Реклама на dsnews.ua