• USD 27.6
  • EUR 32.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Зеленський і Шмигаль приїжджали до "слуг" обговорювати нового главу НБУ

Реклама на dsnews.ua

У засіданні фракції "Слуга народу" взяли участь президент Володимир Зеленський, прем'єр-міністр Денис Шмигаль і спікер Верховної Ради Дмитро Разумков

Про це повідомила нардеп-"слуга" Євгенія Кравчук у своєму Facebook, передає "ДС".

"Сьогодні засідання фракції проходило за участі президента, голови ВР і прем‘єр-міністра. З Володимиром Зеленським обговорили кадрові питання", — написала вона.

За словами Кравчук, на цьому тижні будуть розглядатися призначення голів Національного банку, Антимонопольного комітету і віцепремʼєра з питань стратегічних галузей промисловості.

Нардеп зазначила, що кандидатура на посаду голови НБУ в даний час "фіналізується". Керівником АМКУ пропонується призначити Ольгу Піщанську.

За її словами, на посаду віцепремʼєра з питань стратегічних галузей було кілька кандидатів.

"Тут був дуже конкурентний відбір, в результаті якого визначили одразу декількох рівнозначних кандидатів, один з яких — колишній голова Державного космічного агентства, Олег Уруський, який сьогодні був у нас на фракції і якого прийшов підтримувати діючий керівник КБ «Луч» Олег Коростельов. Також є рекомендація за кандидатуру Олега Уруського від Володимира Горбуліна", — зазначила вона.

"Ці вакансії мають бути заповнені цього тижня. Попередній план: голосування по АМКУ і віцепрем‘єру у середу, за голову НБУ — у п‘ятницю", — додала Кравчук.

Нагадаємо, фракція "Слуга народу" погодила кандидатури Ольги Піщанської на посаду голови Антимонопольного комітету України, а Олега Уруського — на віцепремʼєра з питань стратегічних галузей.

Как сообщала "ДС", проект представления о назначении Уруского вице-премьер-министром по вопросам стратегических отраслей промышленности поступил в ВРУ 10 июля. Позже проект документа был отозван из Верховной Рады.

Комитет Верховной Рады по вопросам экономического развития рекомендовал парламенту уволить Юрия Терентьева с должности главы Антимонопольного комитета Украины.

Бывший нардеп Виктория Пташник сообщила, что Ольга Пищанская приходится сестрой Светлане Пищанской, на которую, по данным журналистов, президент Владимир Зеленский переписал свое имущество в Италии.

    Реклама на dsnews.ua