• USD 27.7
  • EUR 33.3
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Зеленський і "Слуга народу" визнають вибори нелегітимними, - Герасимов

Реклама на dsnews.ua
Постанову про звільнення всіх членів Центральної виборчої комісії є політичною розправою

Про це заявив співголова фракції "Європейська Солідарність" Артур Герасимов, передає кореспондент "ДС".

"У цій Центральної виборчої комісії, яку хочуть звільнити, присутні представники всіх політичних сил. Саме для цього обирається ІК на сім років, щоб він не був ручним і кишеньковим. Крім того, вибори, які відбулися в 2019 році визнані ОБСЄ, ПАРЄ, усіма міжнародними організаціями, тому недовіра до Центрвиборчкому з боку Володимира Зеленського та "Слуги народу" говорить про те, що ви визнаєте ці вибори нелегітимними", - заявив Герасимов перед голосуванням за відповідну постанову.

Він назвав ініціативу щодо звільнення членів ЦВК "політичною розправою".

"Завжди в таких випадках в Раду запрошується голова ЦВК, щоб він міг привести факти, але навіть цього не зроблено. Крім цього, хотів би сказати. що проти цього законопроекту виступають всі, хто перебуває в здоровому глузді. Знаєте, я хотів би зараз звернутися до юристів "Слуги народу": усі ви читаєте, всі розумієте, голосуйте виходячи зі своїх професійних знань, честі і навичок", - підкреслив нардеп.

Також Герасимов закликав усіх патріотів України, які знаходяться в Раді, "не голосувати за такі рішень, які знищують нашу велику державу".

Як повідомляла "ДС", Верховна Рада 341 голосом підтримала постанову про звільнення всього складу ЦВК.

    Реклама на dsnews.ua