• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Зеленський може балотуватися на другий термін, тому що мрійник, — Мендель

Нинішній глава держави Володимир Зеленський може виставити свою кандидатуру на наступних президентських виборах

Реклама на dsnews.ua

Таку думку висловила прессекретар президента Юлія Мендель в інтерв'ю журналістці Олесі Бацман, інформує "ДС".

"Я не знаю, подивимося. Думаю, він сам для себе не вирішив. Але я б хотіла... Я щиро вважаю, що він найкращий президент України і що він дуже правильно і добре веде нашу країну", — сказала Мендель.

При цьому у неї поцікавилися, що потрібно зробити Зеленському, щоб бути обраним вдруге.

"Думаю, закінчити хоча б половину його програми. Це людина дуже масштабного мислення. Ми дуже відучилися мріяти, якщо чесно. Але тільки мрійники можуть до чогось привести. Ви розумієте, це хлопчик з бідної сім'ї, такий же, як більшість наших сімей. Інтелігенти-батьки, 90-і роки, самостановлення, вплив Росії, розпад Радянського Союзу і так далі. Але подивіться, де він. Тому що він не боїться мріяти ", — відповіла Мендель.

При цьому вона зізналася, що не впевнена в тому, що хоче залишитися прессекретарем Зеленського у випадку його повторного обрання.

Як відомо, під час виборчої кампанії Володимир Зеленський обіцяв, що не буде балотуватися на другий термін. Однак останнім часом він вже робив натяки про другий термін.

Глава Офісу президента Андрій Єрмак заявляв, що Зеленський визначиться з тим, чи балотуватися йому на другий термін, ближче до кінця першої каденції.

Відповідно до соцопитувань, понад 57% українців виступають проти того, щоб Зеленський висував свою кандидатуру на другий президентський термін у 2024 році.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua