• USD 28.6
  • EUR 34.2
  • GBP 38.1
Спецпроєкти

Зеленський на засіданні РНБО пообіцяв, що система електронного декларування буде справно працювати

Реклама на dsnews.ua

Незважаючи на рішення Конституційного суду, система електронного декларування в Україні буде працювати, а найближчим часом до Верховної Ради подадуть відповідні законопроєкти

Про це на засіданні Ради національної безпеки і оборони заявив президент України Володимир Зеленський, передає "ДС" з посиланням на "РБК-Україна".

За його словами, рішення КСУ, який визнав неконституційною кримінальну відповідальність за недостовірне декларування і фактично паралізував роботу Національного агентства по запобіганню корупції з закриттям Реєстру декларацій.

"Відразу скажу про головне, щоб ні у кого не було навіть найменших сумнівів. Система електронного декларування в Україні буде працювати. Законопроєкти для її відновлення повинні бути підготовлені і направлені до Верховної Ради як невідкладні", — заявив Зеленський.

Як писала "ДС", через рішення Конституційного суду України про діяльність антикорупційних органів Європейський союз може призупинити дію безвізового режиму і надання макрофінансової допомоги.

Пізніше віцепрем'єр-міністр України Ольга Стефанишина заявила, що останні рішення Конституційного суду України не вплинуть на безвізовий режим з Євросоюзом, але для зміни ситуації необхідно довести судову реформу до кінця.

    Реклама на dsnews.ua