• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Зеленський націлився на розпуск Окружного адмінсуду Києва

Реклама на dsnews.ua

Наразі в першу чергу потрібно "розвʼязати усі проблеми" та запустити Вищу кваліфікаційну комісію суддів (ВККС), а вже потім взятися за розпуск скандального Окружного адміністративного суду Києва (ОАСК)

Про це напередодні, 2 листопада, заявив президент Володимир Зеленський, інформує "ДС".

"Я вважаю, що повинне бути перезавантаження ОАСК, скільки ми говорили з фахівцями – якщо зараз "прибрати" склад ОАСК чи повністю нівелювати їх роботу, ми будемо мати проблеми з тим, що Вища кваліфікаційна комісія (суддів) не запущена, вона повинна обирати суддів. Тому перш за все, мені здається, потрібно розібратися з питанням ВККС, а потім вже говорити про ОАСК", — сказав глава держави в ефірі програми "Свобода слова" на телеканалі ICTV.

За словами Зеленського, станом на 2 листопада "сформована комісія при Офісі президента", і влада чекає напрацювання, щоб довести судову реформу не "через десять років", а за його каденції.

Як повідомлялося, 22 жовтня Вищий антикорупційний суд не зміг обрати запобіжні заходи суддям Окружного адміністративного суду, оскільки ті не прийшли на засідання. Тим часом петиція про ліквідацію ОАСК, розміщена на сайті президента, набрала 25 тисяч підписів, які необхідні для її розгляду.

    Реклама на dsnews.ua