• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Зеленський наказав Кабміну зробити презентацію з розʼясненнями, чому під час локдауну не можна продавати шкарпетки

Президент Володимир Зеленський дав завдання Кабінету міністрів якнайшвидше провести детальну комунікацію з громадськістю щодо карантинних обмежень, впроваджених на період з 8 до 24 січня

Нарада під головуванням Володимира Зеленського
Нарада під головуванням Володимира Зеленського
Реклама на dsnews.ua

Про це глава держави сказав 11 січня, на традиційній нараді щодо запобігання COVID-19, повідомляє "ДС" з посиланням на пресслужбу Офісу президента.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що обмеження в Україні значно м’якші, ніж локдауни у європейських країнах, зокрема в багатьох державах запроваджено комендантську годину, а жорсткий локдаун триває значно довше, ніж два-три тижні та постійно продовжується.

Крім того, він наголосив, що в Україні працює транспорт, дозволена робота кіосків, продаються продукти харчування й побутова хімія. За його словами, при карантинних обмеженнях у європейських країнах на прилавках продуктових магазинів не можуть бути товари інших груп, зокрема гігієнічні засоби, побутова хімія, одяг тощо.

"Президент Володимир Зеленський дав доручення уряду якнайшвидше вийти з детальною презентацією всіх обмежень, щоб бізнес розумів, як він може працювати, а також щоб уникнути непорозумінь між владою та людьми", — розповіли в Офісі президента.

"Нинішній карантин розроблявся на основі карантину вихідного дня, який ми проходили в грудні і який дав серйозне зниження заражень. Ми дозволили всім працювати впродовж свят, усі підприємці мали можливість заробити. Усі санітарно-епідеміологічні служби, Міністерство охорони здоров’я і світовий досвід показують, що після свят обов’язково настає зростання заражень, тому зараз впровадження суворіших норм карантину є дуже правильним рішенням і дасть змогу уникнути катастрофи", – зазначив також Шмигаль.

Як повідомляла "ДС", в період із 8 по 24 січня в Україні діють посилені карантинні обмеження. Громадяни масово обурюються тим, як організовані обмеження у супермаркетах, а група нардепів звернулася до уряду з проханням дозволити продаж батарейок, шкарпеток, лампочок тощо.

Міністр охорони здоровʼя Максим Степанов заявив, що футболки і шкарпетки треба було купувати до початку локдауну.

    Реклама на dsnews.ua