• USD 28.3
  • EUR 33
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Зеленський наказав Шмигалю розібратися зі стратегічно важливими підприємствами

Президент Володимир Зеленський закликав прем’єр-міністра Дениса Шмигаля вжити "невідкладних заходів щодо захисту економічних інтересів держави"

Про це йдеться у повідомленні пресслужби ОПУ, передає "ДС".

Як зазначається, Зеленський звернувся до Шмигаля з листом, у якому закликав спільно з РНБО та СБУ "невідкладно вжити вичерпних заходів" щодо захисту економічних інтересів країни.

Серед таких заходів — проведення оцінки стану діяльності об’єктів державної власності, що мають стратегічне значення. Зокрема, президент вимагає виявити та усунути фактори, що блокують їхню роботу.

"Також глава держави наполягає на вжитті комплексних заходів з метою унеможливлення економічно необґрунтованого відчуження майна підприємств, що мають стратегічне значення для економіки й безпеки держави, та суб’єктів господарювання з корпоративними правами держави", — кажуть в ОПУ.

Крім того, Зеленський просить оцінити вплив приватизації або продажу корпоративних прав у статутному капіталі підприємств, що мають монопольне або домінуюче становище на ринку товарів, науково-дослідних та науково-технічних установ, а також підприємств, що мають стратегічне значення, зокрема публічного акціонерного товариства "Мотор Січ".

"Про відповідні результати прем’єр-міністр має проінформувати президента особисто", — підсумували в ОПУ.

Як повідомляла "ДС", Денис Шмигаль заявляв, що сподівається за два роки перезапустити промисловість в Україні.

    Реклама на dsnews.ua