• USD 28
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Зеленський налякав "слуг" кровавим протистоянням та хаосом через рішення КСУ (АУДІО)

Реклама на dsnews.ua

Президент Володимир Зеленський вважає, що скандальні рішення Конституційного Суду — "прямий і швидкий шлях до кровопролиття" в країні

Таку оцінку нинішній ситуації глава держави надав у своєму аудіозверненні до нардепів "Слуги народу", яке було розіслано у партійному чаті, інформує "ДС" із посиланням на Lb.ua.

"Історія не судить переможців. І якщо я вирішу, що шлях розвʼязання кризи можливе тільки через запропонований закон – треба обовʼязково підтримати. Якщо ми знайдемо інший, менш конфліктний шлях – буде інше рішення. Але поки можу сказати тільки одне: останнє рішення Конституційного Суду, ці скандальні фундаментальних законів – прямий і швидкий шлях до кровопролиття. І якщо той хаос, який творить Конституційний Суд за гроші, ми не зупинимо, тоді отримаємо протистояння на вулицях. І, до речі, ця відповідь суспільства буде жорсткою, але справедливою. Чи готові ми поставити на кін смерть країни? А якщо ні, то разом беремо на себе відповідальність і разом відновлюємо справедливість і законність", – заявив Зеленський.

Станом на 14.00 коментарів від пресслужби Офісу президента або від прессекретаря Зеленського Юлії Мендель щодо справжності запису не надходило.

Як писала "ДС", у своєму зверненні до "слуг" Зеленський також закликав "вжити жорстких рішень щодо Конституційного Суду". Зауважимо, що про "кривавий хаос" через рішення КСУ Зеленський говорить і на початку свого звернення.

Нагадаємо, у ніч на 30 жовтня президент Володимир Зеленський подав до Верховної Ради законопроєкт, яким пропонує припинити повноваження чинного складу Конституційного суду України (КСУ).

    Реклама на dsnews.ua