• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

Зеленський натякнув, що Україна може відмовитися від "напівживого" "Східного партнерства"

Наступний саміт "Східного партнерства" має показати чітке бачення відносин ЄС з найближчими партнерами, інакше доцільність цієї ініціативи взагалі незрозуміла

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський
Реклама на dsnews.ua

Таку заяву зробив президент України Володимир Зеленський сьогодні, в ході Батумської міжнародної конференції, інформує "ДС" з посиланням на РБК-Україна.

Зеленський нагадав, що в грудні 20201 року має відбутися черговий саміт "Східного партнерства".

"Це дуже важливо, але відсутність з боку ЄС стратегічного бачення цілей "Східного партнерства" робить цей формат не таким предметним і напівживим", — заявив він.

"Наступний саміт має показати чітке бачення відносин з найближчими партнерами з боку ЄС, тому будемо підтримувати цю ініціативу рівно стільки, наскільки вона буде сприяти реалізації наших європейських устремлінь", — додав Зеленський.

В цілому він заявив, що Україні не потрібен саміт заради саміту.

"У нас гинуть люди, у нас війна. Нам потрібне політичне наповнення і геополітичне бачення майбутнього цієї ініціативи, інакше не зрозуміла доцільність взагалі", — пояснив свою думку президент.

Як повідомляла "ДС", раніше радник глави Офісу президента, спікер української делегації в Тристоронньої контактній групі Олексій Арестович заявив, що якщо країни Заходу будуть налагоджувати відносини з Росією за рахунок інтересів України, то офіційний Київ змінить геополітичні пріоритети на Схід.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua