• USD 28
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Зеленський натякнув на українсько-польські "білу" Олімпіаду та чемпіонат світу з футболу

Реклама на dsnews.ua

Україна і Польща будуть сперечатися хіба що у питанні вибору міст для проведення матчів чемпіонату світу з футболу або зимових Олімпійських ігор

Про це президент України Володимир Зеленський заявив під час підписання ряду документів між державами зі своїм колегою з Польщі Анджеєм Дудою, передає "ДС".

"Повинні завжди пам'ятати, що посварити Україну і Польщу мріють чимало наших недругів і всім їм ми можемо сказати тільки одне: не дочекаєтеся! Я впевнений, що між нашими країнами взагалі не може бути ніяких суперечок, крім однієї — в яких саме українських і польських містах провести спільні зимові Олімпійські ігри або чемпіонат світу з футболу. На завершення хочу особливо відзначити прийняття спільної заяви президентів України та Польщі — вона фіксує узгоджені позиції та пріоритети нашого стратегічного партнерства, а також визначає спільні кроки для зміцнення нашої співпраці ", — сказав він.

Президент також назвав документ "хорошою основою для подальшої плідної роботи між Україною і Польщею".

Підписання українсько-польських документів і спілкування Володимира Зеленського та Анджея Дуди з представниками ЗМІ.

Підписання українсько-польських документів і спілкування Президента України Володимира Зеленського та Президента Республіки Польща Анджея Дуди з представниками ЗМІ.

Gepostet von Офіс Президента України am Montag, 12. Oktober 2020

Нагадаємо, президент Польщі Дуда з дружиною Агатою в неділю, 11 жовтня, прибув з триденним візитом до України.

    Реклама на dsnews.ua