• USD 28.1
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Зеленський назвав День захисника України "не тільки чоловічим святом" і пояснив чому

Реклама на dsnews.ua

День захисника України — це не тільки чоловіче свято, адже серед українських воїнів багато відважних і сильних жінок і дівчат, які нарівні з чоловіками мужньо виконують свій непростий борг

Про це заявив президент України Володимир Зеленський 14 жовтня під час церемонії складання урочистої клятви ліцеїстами Київського військового ліцею ім. Івана Богуна та присвоєння почесних найменувань бойових військових частинах, передає "ДС".

Гарант закликав українців не забувати про те, що військові захищають українську землю, "щоб всі ми могли жити звичайним життям, а Україна мала самостійність і незалежність".

Також, за словами Зеленського, героям потрібно дякувати щодня, а не тільки в День захисника України.

"Хочу зауважити: нехай нікого не вводить в оману назва цього дня — це не тільки чоловіче свято, серед наших воїнів багато відважних і сильних жінок і дівчат, які нарівні з чоловіками можуть мужньо виконувати свій непростий борг, і вони це роблять, і сьогодні ми дякуємо їм всім — хоробрим чоловікам і жінкам, хлопцям зі Збройних сил України, Нацгвардії, Держприкордонслужби та інших силових структур. Спасибі добровольцям, волонтерам, медикам і всім, хто служить Батьківщині ", — додав президент.

Нагадаємо, вранці 14 жовтня президент Володимир Зеленський вшанував пам'ять воїнів, які загинули під час військових дій за незалежність держави. Також Зеленський взяв участь у церемонії складення урочистої присяги ліцеїстами Київського військового ліцею ім. Івана Богуна та в присвоєння почесних найменувань бойових військових частин.

    Реклама на dsnews.ua