• USD 36.6
  • EUR 35.6
  • GBP 40.3
Спецпроєкти

Зеленський назвав рішення про видачу Білоруссю "вагнерівців" в РФ несправедливим

Реклама на dsnews.ua

Видача Білоруссю Росії затриманих бойовиків ПВК "Вагнера" є дивною, некоректною і точно неприйнятною в дружніх міждержавних відносинах, а наслідки цього рішення будуть катастрофічними

Про це йдеться в повідомленні президента Володимир Зеленський в Facebook, передає "ДС".

"Бойцов приватної військової компанії" Вагнер ", які нещодавно були затримані на території Білорусі, таки відправили в Росію. Не дивлячись на наявні домовленості про суто юридичному і чисто об'єктивному підході до оцінки цієї справи. Офіс Генерального прокурора України звертався в Генеральну прокуратуру Білорусі про видачу затриманих в Україні. Всім цим особам, серед яких 9 українських громадян, було обгрунтовано повідомлено про підозру в участі в терористичній організації (ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України). Білоруська сторона залишила звернення без відповіді. Були також активні спроби дипломатичними і особистим каналам довести нашим партнерам, чому правильно і коректно було б піти саме запропонованим нами шляхом. Але, на жаль, цього не відбулося ", — написав Зеленський.

"Вважають таке рішення, м'яко кажучи, несправедливим, таким, що не відповідає духу відносин між Україною і Білоруссю, заснованих на принципах поваги і взаємної допомоги", — підкреслив президент.

Зеленський переконаний, що наслідки цього рішення будуть катастрофічними.

"Ми розуміємо, що" вагнерівці "все одно повернуться до свого звичного заняття — поширенню війни. Дай Бог, щоб білоруської влади не довелося на своїй території отримати ще один палаючий знекровлений Донбас, створити який всі ці" вагнерівці "дуже добре вміють", — підсумував глава держави.

Декілька слів про важливе з ВЕЛИКОЇ ЛІТЕРИ. Про тих самих «вагнерівців», демонів сучасної війни, яких уряд Білорусі...

Gepostet von Володимир Зеленський am Freitag, 14. August 2020

Нагадаємо, Україна з жалем сприймає рішення Республіки Білорусь передати Росії раніше затриману групу осіб, що належать до приватної військової компанії "Вагнера".

    Реклама на dsnews.ua