• USD 28.1
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Зеленський не буде реагувати на санкції США проти Дубінського, — радник Єрмака

Реклама на dsnews.ua

Президент Володимир Зеленський і Офіс глави держави не будуть реагувати на санкції США, які були введені проти народного депутата від "Слуги народу" Олександра Дубинського

Про це заявив радник глави Офісу президента Михайло Подоляк, передає "ДС" з посиланням на "Радіо Свобода".

«А чому саме президент має на це реагувати, а не керівництво фракції, наприклад? Дубінський – депутат. І первинна реакція – це прерогатива депутатського корпусу і насамперед фракції «Слуга народу». Саме так правильно», — зазначив Подоляк.

Як повідомляла "ДС", 11 січня США внесли в санкційні списки сімох громадян і чотири інформаційних ресурси України в звʼязку з виборами. Зокрема, під санкції потрапили ресурси ТОВ "Ера-Медіа", інформагентство Only News, Nabuleaks і ТОВ "Скептик", воно ж "Бегемот Медіа". Серед внесених до списків фізичних осіб — Олександр Дубінський, Дмитро Ковальчук, Костянтин Кулик, Олександр Онищенко, Антон Симоненко, Андрій Теліженко та Петро Журавель.

Олександр Онищенко, який ховається від українського правосуддя в Європі, сказав, що на санкції йому "наплювати".

Олександр Дубинський відкинув звинувачення у втручанні у виборчий процес в США. Дубинський наголосив, що його позиція є незалежною і повʼязана "з відстоюванням інтересів українського народу".

Нардеп від "Слуги народу" Євгенія Кравчук заявила, що дії і висловлювання Дубинського часто не збігалися з позицією монобільшості.

    Реклама на dsnews.ua