• USD 27.6
  • EUR 32.5
  • GBP 36
Спецпроєкти

Зеленський про відвідування ОПЗ: Завод в чудовому стані

Реклама на dsnews.ua
Президент Володимир Зеленський вперше відвідав Одеський припортовий завод і зазначив прекрасний стан підприємства. Серед подальших пріоритетів для заводу і всієї промисловості України він назвав повернення кадрів

Про це йдеться в повідомленні Одеського припортового заводу.

"Завжди хотів побачити, що собою являє Одеський припортовий завод. Дійсно, бачу, завод - у прекрасному стані. Почув від нового директора, що покращилася ситуація з поверненням кадрів. Хотілося б вірити, що так буде і далі. Адже я знаю, що потенціал вище, так як колись тут працювало 4500 чоловік, а зараз 3000", - передає слова президента прес-служба ОПЗ.

Зеленський повідомив, що для втілення в життя стратегії промислового розвитку України буде відновлено посаду віце-прем'єр-міністра з промислової політики.

Повернутися на ОПЗ багатьом співробітникам дозволило відновлення роботи самого підприємства. Так, за словами в. о. голови правління заводу Миколи Синиці, після простою ОПЗ вдалося запустити завдяки укладенню давальницької контракту на постачання сировини. Не останню роль зіграло і підвищення заробітних плат.

"Ми бачимо, що давальницька модель дозволяє не тільки підтримувати завод у відносно працездатному стані, але і при правильному управлінні - допомагає йому розвиватися і відновлюватися після простою. Менше ніж за рік вийшли на рекордний за останні 5 років роботи обсяг експортованої продукції, за перші 5 місяців 2020 порівняно з минулим роком підвищили заробітну плату працівникам на 44%", - повідомив Синиця.

Крім цього, на ОПЗ розпочався ремонт агрегатів з виробництва карбаміду і аміаку, поступово погашається заборгованість перед НАК "Нафтогаз України", накопичена при попередньому керівництві.

Нагадаємо, що Одеський припортовий завод відновив роботу в серпні минулого року після 16 місяців простою. За 10 місяців роботи на ОПЗ було перероблено 538 млн куб. м газу з давальницької контрактом, з яких вироблено 670 тис. тонн карбаміду і 62 тис. тонн аміаку. Більше 80% продукції заводу експортується.

    Реклама на dsnews.ua