• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Зеленський обговорив з прем'єром Італії відновлення авіасполучення і справу в'язня Марківа

Реклама на dsnews.ua

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з прем'єр-міністром Італії Джузеппе Конте, під час якої сторони обговорили відновлення регулярного авіасполучення між двома країнами

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Офісу президента, передає "ДС".

Зеленський зазначив, що сподівається на справедливе рішення суду Італії щодо українського нацгвардійця Віталія Марківа і його швидке повернення в Україну.

Президент подякував уряд Італії за оперативне надання гуманітарної допомоги для подолання наслідків повеней в західних регіонах.

"Надане Італією обладнання допоможе нам швидше впоратися з ліквідацією наслідків стихії та відновити постраждалу інфраструктуру Прикарпаття. Спасибі за оперативність прийняття вашого рішення і доставку в Україну гуманітарної допомоги", - заявив Зеленський.

У свою чергу Конте подякував за відправку українських лікарів, які допомагали боротися з COVID-19 в Італії. Після чого лідери обмінялися думками про ситуацію в країнах з подолання наслідків пандемії.

Крім того, сторони сподіваються на швидке відновлення економічних зв'язків.

Окрему увагу Зеленський і Конте приділили ситуації з безпекою на Донбасі. Президент констатував слабкий прогрес у виконанні домовленостей нормандського саміту, хоча Україна зі свого боку дотримується всіх взятих на себе зобов'язань.

Крім того, прем'єр Італії висловив сподівання, що до кінця року відвідає Україну.

    Реклама на dsnews.ua