• USD 28.3
  • EUR 33.4
  • GBP 37
Спецпроєкти

Зеленський обговорив з президентом Азербайджану можливі інвестиції в Україну

Реклама на dsnews.ua

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з президентом Азербайджану Ільхамом Алієвим, закликавши інвестувати в Україну

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Офісу президента, передає "ДС".

Так, президенти обговорили хід виконання ряду інфраструктурних та інвестиційних проєктів в Україні, в яких беруть участь великий бізнес та інвестори з Азербайджану.

"Приємно, що азербайджанські партнери беруть активну участь в реалізації важливих проектів у нас. Яскравий приклад — капітальний ремонт 38 кілометрів траси М-01 Київ — Чернігів — Нові Яриловичі. Ми також рухаємося до завершення будівництва сервісного хабу на КПВВ "Чонгар", — сказав Зеленський .

Він також запросив азербайджанські компанії до участі у великій приватизації, запропонував активізувати двостороннє співробітництво в рамках проєктів з державним підприємством "Антонов".

Серед іншого, Алієв заявив про підтримку з боку Азербайджану суверенітету і територіальної цілісності України і підкреслив, що влада країни ставиться до України як до близького стратегічного партнера.

Як повідомляла "ДС", казахстанський мільйонер Маргулан Сейсембаєв буде надавати допомогу президенту Володимиру Зеленському в підвищенні ефективності реформ і законодавства в Україні.

    Реклама на dsnews.ua