• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Зеленський обговорив з Санду питання отримання вакцин через механізм "Східного партнерства"

Реклама на dsnews.ua

Серед питань, які обговорювалися на першій зустрічі президента Молдови Майї Санду та президента України Володимира Зеленського, була допомога Європейського союзу з отриманням вакцини від коронавірусу

Про це заявив президент України Володимир Зеленський на спільній пресконференції з президентом Молдови Майєю Санду під час її візиту до Києва, передає "ДС" з посиланням на "Європейську правду".

"Оскільки сьогодні для всіх країн ініціативи ЄС "Східне партнерство", зокрема, України та Молдови, принципово важливим є отримання вакцин, ми детально обговорили це питання з пані Санду. Вважаю, що країнам Східного партнерства повинна приділятися підвищена увага з боку держав Європейського союзу в питаннях спільних процедур закупівлі та прискорення поставки вакцин", — зазначив Володимир Зеленський.

Майя Санду в своїй промові про це не згадувала. Окремої згадки про вакцини немає і в спільній заяві президентів, опублікованій після зустрічі.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський заявив про незмінну позицію щодо Придністров'я, а також запевнив, що Україна підтримує суверенітет і територіальну цілісність Молдови.

    Реклама на dsnews.ua