• USD 27
  • EUR 32.8
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Зеленський обговорив фінансування реконструкції парку в Дніпрі з Філатовим

Президент Володимир Зеленський підтримав спільне фінансування реконструкції парків. Зокрема, парку Глоби в Дніпрі, для якої гроші також надасть Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський
Реклама на dsnews.ua

Про це Зеленський заявив під час засідання другої палати Конгресу місцевих і регіональних влад в Дніпрі, передає "ДС" з посиланням на "РБК-Україна".

"Ми вдячні обласній державній адміністрації, Валентину Резніченку (голова Дніпропетровської облдержадміністрації, — ред.), за те, що вони обіцяють виділити відповідні кошти на капітальну реконструкцію парку Глоби", — сказав мер Дніпра Борис Філатов.

Він також додав: на прикладі центральних парків очевидно, що навіть такий багатий та потужний мегаполіс, як Дніпро, не зможе самостійно дати лад всім рекреаційним зонам, адже їх у міста майже три десятки.

Зі свого боку президент зауважив, що мав можливість вивчити всі деталі, пов‘язані з парком, під час переїздів у робочій подорожі Дніпропетровщиною.

"Я згоден, що повинна бути спільна фінансова модель. Держава, місто, область — усі разом. Це буде справедливіше і якісніше", — сказав Зеленський.

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський запропонував в кожній громаді створити по одному новому парку.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua