• USD 27
  • EUR 32.8
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

"Давайте саджати разом!" Зеленський у Дніпрі звернувся із закликом до українців

Президент України Володимир Зеленський запропонував у кожній громаді створити по одному новому парку

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський / Офіс президента України
Реклама на dsnews.ua

Про це він сказав під час засідання Палати регіонів Конгресу місцевих і регіональних влад, яке проходить сьогодні в Дніпрі, передає "ДС" із посиланням на Новини Донбасу.

«Ми дуже уважно стежимо за тим, як формуються так звані місцеві еліти, і розуміємо, що, на жаль, не всі і не завжди правильно сприймають реформу. Зміцнення місцевого самоврядування не означає ослаблення єдності, ослаблення унітарності нашої держави. Будь-які не те що спроби, а навіть думки про побудову якогось окремого "федерального князівства" в межах громади, за рахунок місцевої власності або місцевого бюджету — все це отримає дуже жорстку відповідь, перш за все від виборців», — зазначив Зеленський.

За його словами, в більшості регіонів України обласні державні адміністрації, обласні ради «при всьому своєму політичному розмаїтті співпрацюють на основі поваги до жителів громади».

«Я подумав і вирішив запропонувати учасникам нашого Конгресу спільну мету — тисяча п'ятсот п'ятьдесят один новий парк. Тобто один новий парк у кожній громаді», — сказав президент.

«Іншими словами, давайте саджати разом», — додав Зеленський.

Нагадаємо, 7 червня президент Володимир Зеленський заявив, що розраховує на висадку мільярда дерев протягом трьох років.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua