• USD 27.3
  • EUR 30.9
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Зеленський обговорив із Меркель ситуацію на українському кордоні

Президент Володимир Зеленський провів переговори з канцлером Німеччини Ангелою Меркель, під час яких було обговорено питання концентрації військ РФ на російсько-українському кордоні

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби глави держави, повідомляє "ДС".

Так, співрозмовники погодилися з необхідністю координації зусиль міжнародного співтовариства у зв'язку із концентрацією російських військ на кордоні, а також зберігати санкційну політику.

Зеленський розповів Меркель про ситуацію із безпекою на Донбасі. Також наголошувалося на необхідності продовження роботи в "нормандському форматі".

Президент України подякував канцлеру за незмінну багаторічну підтримку територіальної цілісності та суверенітету нашої держави, а також за активну позицію у "нормандських" переговорах.

Крім того, лідери обговорили міграційну кризу на кордонах країн ЄС з Білоруссю та наголосили на важливості координації дій для запобігання використанню міграційної кризи з метою дестабілізації ситуації в ЄС та Україні.

Як повідомляла "ДС", Ангела Меркель заявила, що Європейський Союз має бути готовим задіяти додаткові санкції проти Росії, якщо ситуація на сході України та навколо неї чи на білорусько-польському кордоні загостриться.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua