• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

Зеленський хоче провести парад військової техніки на День Незалежності

Реклама на dsnews.ua

Президент Володимир Зеленський обговорив з членами Кабінету міністрів єдину Концепцію святкування 30-річчя незалежності України

Про це йдеться в повідомленні пресслужби глави держави, передає "ДС".

Учасники зустрічі погодилися, що святкування має підкреслити досвід державності в різні часи і тисячолітню історію України. Також глава держави зазначив, що всі заходи повинні не просто фокусуватися на історії, а й показати що визначають напрямки розвитку майбутнього нашої країни.

"Має бути не лише 30 років досвіду, а й погляд на 30 років уперед. Важливою залишається концепція єдності та зміцнення іміджу України як повноправного партнера на міжнародній арені", — підкреслив президент.

Напередодні 30-річного ювілею незалежності пройде саміт «Кримська платформа» із залученням міжнародних партнерів України.

"Ця подія матиме історичну цінність. Ми об’єднаємо зусилля всіх країн, які допомагають з вирішенням питань мешканців Криму та деокупації півострова", — зазначив Зеленський.

Також відбудуться заходи, присвячені зміцненню міждержавних відносин і розвитку культурної дипломатії. Безпосередньо в день народження України поряд з іншими заходами буде проведено парад із залученням військової техніки. Крім того, ввечері відбудеться святковий концерт. Кожне міністерство представить особливий, видатний проект у своїй області, який буде сприяти розвитку України.

Володимир Зеленський також нагадав, що 2021-й — це рік важливих дат в історії України, зокрема 80-я річниця Бабиного Яру, і 35-ті роковини Чорнобильської катастрофи.

"Але історія України – це не лише трагізм. Я радий, що цього року ми відзначаємо 150-річчя Лесі Українки. Ми гідно нагадаємо про цю видатну особистість світового масштабу. І особливу увагу ми приділимо як 25-річчю Конституції України, так і 30-й річниці незалежності. Покажімо, що українцям є чим пишатися", — підкреслив президент.

Як повідомляла "ДС", раніше Володимир Зеленський обговорив з главою Офісу президента Андрієм Єрмаком і його заступником святкування 30-річчя незалежності України.

    Реклама на dsnews.ua