• USD 27.2
  • EUR 30.8
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Зеленський обговорив з міністром оборони США Донбас та енергетику

Президент Володимир Зеленський провів зустріч з міністром оборони США Ллойдом Остіном, який знаходиться в Україні з робочим візитом

President.gov.ua
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні пресслужби глави держави, передає "ДС".

"Хочу подякувати вам за те, що ви приїхали, як ми й домовлялися у США, з візитом в Україну. Дякую вам і Президенту Байдену за постійну підтримку України, нашого суверенітету й територіальної цілісності… Сполучені Штати залишаються для України головним партнером у сфері безпеки й оборони", — сказав Зеленський.

Під час зустрічі сторони приділили увагу питанню подальшого поглиблення співпраці між Україною та США в сфері безпеки і оборони відповідно до домовленостей. Зеленський висловив вдячність американській стороні за матеріально-технічну допомогу, яку надають США для посилення можливостей ЗСУ. Зокрема, відзначена оперативність надання Україні додаткової допомоги в розмірі $60 млн.

Зеленський і Остін обмінялися думками про ситуацію з безпекою на сході України, а також в регіоні Чорного та Азовського морів. Співрозмовники обговорили актуальні питання взаємодії України з НАТО і подальшої підтримки з боку США.

Український президент поінформував Остіна про заходи, які вживаються для реформування українського сектору безпеки і оборони.

Під час зустрічі Володимир Зеленський і Ллойд Остін порушили питання енергетичної безпеки України та Європи.

Міністр оборони США запевнив главу держави в рішучій підтримці з боку Вашингтона незалежності і територіальної цілісності України.

Як повідомляла "ДС", 19 жовтня міністр оборони США Ллойд Остін прибув до України.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua