• USD 26.7
  • EUR 31.4
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

Зеленський оцінив можливість виникнення хімії між ним і Байденом (ВІДЕО)

Президент України Володимир Зеленський задоволений результатом зустрічі з президентом США Джо Байденом, однак не знає, "чи виникла хімія" між ними

Реклама на dsnews.ua

Про це Зеленський заявив під час брифінгу у Вашингтоні, інформує "ДС".

"Я не знаю, чи виникла хімія, складно сказати, але те, що замість години зустріч тривала дві години, говорить про те, що дійсно сторони зацікавлені в діалозі, зацікавлені в результаті цього діалогу. Я вважаю, що зустріч була в нормальній, продуктивній, не постійно у сонячній атмосфері, але в такій нормальній чоловічій розмові… Вважаю, що в України достатньо енергії, щоб усіх штовхати вперед, і це важливо. Від президента чув тільки приємні слова… Я задоволений результатом", — сказав президент України.

На його думку, глава Білого дому розуміє великі кроки України щодо реформ.

"Я задоволений, що на рівні президента у США бачать позитив. З боку США до України, до мене особисто, до моєї команди, до Офісу президента негативу не було зовсім, нуль, жодного аспекту, жодного слова", — підкреслив Зеленський.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський перебуває у Вашингтоні з робочим візитом. У середу, 1 вересня, відбулася зустріч президентів України та США.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua